Nakupujete na firmu? Pro podnikatele nyní možnost nákupu bez DPH.

Blaze Wall-S1-B-EU

5 630 Kč 4 691,67 Kč bez DPH 5 630 Kč / 1 ks
U dodavatele (7 dní)
Můžeme doručit do:
5.8.2024

nástěnný síťový/PoE kontrolér Wall-S1 pro dálkové ovládání jakéhokoliv Blaze Audio zesilovače PowerZone Connect

Detailní informace

Detailní popis produktu

Převezměte kontrolu nad zvukem v jakékoli místnosti a místě. Wall-S1 je nástěnný síťový/PoE kontrolér pro dálkové ovládání jakéhokoliv Blaze Audio zesilovače PowerZone Connect. Umožňuje koncovému uživateli ovládat vstupní zdroj a objem, stejně jako mnoho pokročilých funkcí a nastavení, které systémoví integrátoři nastavili a nakonfigurovali tak, aby vyhovovaly potřebám a konkrétnímu umístění. Je snadné nastavit, konfigurovat a přizpůsobit libovolně nainstalovaný systém libovolné poslechové zóny.

Možnost spárovat až osm řadičů Wall-S1 na jeden koncový zesilovač a přiřadit zařízení k libovolné zvukové zóně. To znamená, že integrátoři mohou snadno konfigurovat projekty pomocí tohoto jednoduchého řešení.

Díky synchronizaci zařízení v reálném čase., Ochrana PIN kódu pro zabezpečení systému, přizpůsobená obrazovka a barevné podsvícení.

Klíčové prvky

  • Připojte až 8 řídicích jednotek Wall-S1 k zesilovači PowerZone a nakonfigurujte systém stejně jako ve webové aplikaci zesilovače PowerZone Control.
  • Technologie Smart PoE připojuje řídicí jednotku přímo k síti
  • Stěna – S1 má přehledné intuitivní menu, takže nastavení a konfigurace systému je snadná
  • Změňte zdroj několika kliknutími, zvyšte a snižte hlasitost jednoduchým dotykovým tlačítkem. K dispozici je nastavení maximální/minimální hodnoty, takže hlasitost lze upravit pro každé místo
  • Snadná ochrana pomocí 4místného kódu PIN s přístupem k nastavení pro bezpečnou instalaci. Tento klíč může být vyžadování pro pokročilé nastavení nabídky.
  • Díky přizpůsobitelným nastavením pro každý ovladač můžete změnit barvu nabídky na obrazovce a ovládacích tlačítek.
  • Synchronizace zařízení se systémovými prostředky v reálném čase, což znamená, že všechny akce řízené řídicí jednotkou jsou okamžitě zobrazeny v jiných zesilovačích
  • Minimalistický dánský design. K dispozici v průmyslovém standardu

Ovládání PowerZone

Se zesilovači Blaze PowerZone Connect a řídicí jednotkou můžete připojit, konfigurovat a ovládat jakýkoli zvukový systém prostřednictvím webové aplikace PowerZone Control.

Ovládání PowerZone je založeno na webovém rozhraní a funguje na jakémkoliv zařízení a jakékoliv platformě. Ovládá se z telefonu, tabletu nebo počítače. Jednoduše se připojte prostřednictvím libovolného prohlížeče k vestavěnému zesilovači Wi-Fi nebo přímo přes síťový port.

Ovládání PowerZone má jednoduché a intuitivní rozhraní, které nejprve umožňuje přístup k základním nastavením systému a poté k mnoha pokročilým nastavením konfigurace a profesionálního ladění systému. Přidejte předvolbu reproduktoru během několika sekund nebo uložte a exportujte přizpůsobená nastavení zesilovače jako profil, který můžete kdykoli obnovit nebo použít v jiném budoucím projektu, což urychlí systémovou integraci pro systémové integrátory.

Převezměte kontrolu nad svým systémem pomocí síťového řadiče Wall – S1 PoE, který se snadno spravuje a přizpůsobuje vašim potřebám.

Design a přizpůsobení

Minimalistický dánský design, který je plně přizpůsobitelný: čtyři různé displeje, čtyři nastavení jasu obrazovky a čtyři nastavení podsvícení tlačítek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zesilovače
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.12 kg
Barva: černá
Kompatibilita zesilovače: Blaze Audio – řada PowerZone Connect
Vnější rozměry: 86,79 x 86,79 mm
Montážní otvory, vzdálenost: 60 mm
Provozní teplota: 0-40 °C
Rozměry displeje: 27,72 x 27,72 mm
Plocha displeje: 768,4 mm2
Rozlišení displeje: 240 x 240 pixelů
Typ displeje: RGB
Materiál displeje: Transparentní akryl s vysokým leskem
Materiál konstrukce: Plast (ABS-PC)
Základní materiál konstrukčního štítu: Pozinkovaná ocel
Spotřeba: PoE 1 / 3,84 W max
? Napájení: RJ45 Ethernet
Pohotovostní režim: 6 dostupných nastavení: 30 s, 2 minuty, 5 minut, 15 minut, 30 minut, 60 minut
Připojení a datový protokol: RJ45, Blaze Audio přes CAT 5 nebo rychlejší STP
Maximální délka kabelu: 100 m
Ochrana IP: IP 30
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: