Nakupujete na firmu? Pro podnikatele nyní možnost nákupu bez DPH.

Yamaha CM15 V

ZDARMAZDARMA 10 990 Kč
CM15V
10 990 Kč 9 844 Kč 8 203,33 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
4.10.2022

2-pásmový pasivní reprobox, max. výkon: 1000 W, 8 Ohm, 15" LF + 2" HF

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koncertní kapely, DJové a mnoho dalších uživatelů pomohly prvním čtyřem generacím Yamaha Club Series k neuvěřitelné popularitě. Nyní přichází pátá generace, nabízející rozměrnější ozvučnice s lepší projekcí basů, vylepšené reproduktory s větším výkonem, zdokonalené crossovery, odolnější konstrukci a mnoho dalších vylepšení. Celá série je dodávána ve dvou provedeních `S` určeném především pro mobilní použití, v elegantní povrchové úpravě černým kobercem, kovovou krycí mřížkou před basovým reproduktorem a otevřenou hornou a `C` s černým odolným lakem, pevnou mříží a voděoodolnou krycí pěnou před oběma reproduktory, určeném především pro instalace nebo fixní použití. Reproduktory s velkým maximálním výkonem nabízejí značnou dynamickou rezervu, jež se podílí jak na živějším zvuku, tak na dlouhodobé spolehlivosti. 
U boxů určených jako pódiový monitor je možno využít dvou úhlů zkosení zadní zadní stěny k nastavení co nejvíce vyhovujícímu rozměrům a typu pódia, ostatní boxy s vyjímkou subwooferů mají lichoběžníkovou konstrukci, díky níž je možné boxy snadno párovat. Všechny boxy jsou rovněž vybaveny bassreflexem. Obě verze jsou samozřejmě vybaveny masivními kovovými transportními uchy, přírubou pro reprostojan a dvěma propojovacími konektory Speakon v kombinaci se dvěma konektory TRS. 
Vylepšená výšková horna a tlakové reproduktory s titanovou konstrukcí se podílí na mnohem širším pokrytí, zvýšené srozumitelnosti. Velká péče věnovaná při vývoji každému detailu se odráží ve výborném zvuku, odolnosti, spolehlivosti a dalších vynikající vlastnostech, kterými jsou boxy Yamaha Club pověstné. 

Doplňkové parametry

Kategorie: PA pasivní reproduktory
Záruka: 2 roky
Série: Club V
Basový reproduktor: 15“
Výškový reproduktor: 2“, titanová konstrukce
Směrovost: 40° x 90°
Výkon RMS: 250 W
Výkon program: 500 W
Výkon max: 1000 W
Frekvenční rozsah: 55 Hz - 16 kHz (- 10 dB)
Citlivost: 99 dB
Impedance: 8 Ohm
Konektory: 2x Speakon NL4 a 2x TRS
Povrchová úprava: lak
Rozměry: 715 x 479 x 339 mm
Hmotnost: 28,8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: