Nakupujete na firmu? Pro podnikatele nyní možnost nákupu bez DPH.

Shure QLXD24E/KSM9

ZDARMAZDARMA 42 090 Kč
QLXD24E KSM9
42 090 Kč 41 690 Kč 34 741,67 Kč bez DPH
U dodavatele (7 dní)
Můžeme doručit do:
10.10.2022

Vokální bezdrátový set

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spojením vysoce profesionálních funkcí se zjednodušenými ovládacími prvky, jež nekladou přílišné nároky na kvalifikaci obsluhy, přichází nová digitální bezdrátová série Shure QLX-D. Představuje nový standard zvukové kvality a funkcionality, který své pole působnosti najde především v pevných instalacích, hotelových sálech, státních úřadech, školách, církevních budovách a samozřejmě také při náročné živé umělecké produkci v hudebních klubech nebo divadlech. Specifikem, které uživatel zaznamená hned na první poslech je dokonale transparentní zvuk, daný schopností bez zkreslení přenášet frekvence v rozsahu 20 Hz - 20 kHz s dynamikou větší než 120 dB. Tyto vlastnosti sérii QLX-D zajišťuje 24-bitové digitální vzorkování.


Zařízení disponuje možností šifrování AES-256, jež zaručuje bezpečný přenos signálu, bez možnosti neautorizovaného odposlechu. Díky velice efektivnímu využití rádiového pásma může systém nabídnout simultánní provoz 17 až 22 rádiových kanálů, což představuje nejlepší výsledek v dané kategorii na trhu. Kvalita a výkon vysokofrekvenčních komponent se podílí na špičkové hodnotě dosahu radiového signálu, který je za optimálních podmínek až 100 m. Veškerý setup spočívající ve vyhledání a výběru volných kanálů, nastavení a synchronizaci jednotlivých bezdrátových prvků probíhá automaticky, téměř bez nutnosti zásahu obsluhy. Zařízení jsou však současně kompatibilní s programem Shure Wireless Workbench 6, který umožňuje řízení a správu i velmi komplexní bezdrátové sítě. K dispozici je také možnost dálkového ovládání prostřednictvím aplikace ShurePlus Channels pro iOS.


Vysílač je možno napájet prostřednictvím běžných AA baterií s nimiž má systém provozní životnost až 9 hodin. Zdrojem energie pro vysílač však může být také dobíjecí li-ion článek SB900 ze seznamu doplňkového příslušenství, s nímž se potenciální doba provozu prodlouží oproti AA bateriím o jednu hodinu navíc.


Uživatel se může spolehnout na robustní, kompletně celokovové provedení, jež systému poskytuje vysokou odolnost a trvanlivost i v náročných podmínkách koncertního touringu a zaručuje mu tak bezproblémovou návratnost prvotní investice.

Mikrofonní vložka KSM9
Mikrofon Shure KSM9 představuje naprosto unikátní produkt spojující v sobě doposud jen těžko slučitelné vlastnosti. Jeho nejvýznamnějším prvkem je dvojitá zlacená Mylarová membrána, nabízející dvě přepínatelné směrové charakteristiky kardioidní, která snímá v poměrně širokém úhlu, je tolerantní k různým pěveckým technikám a své použití najde k použití v akusticky kvalitních prostorách nebo venku. Druhou z možností je podstatně užší superkardioidní, jež omezuje zvuky přicházející ze stran, což napomáhá boji s přeslechy i zpětnou vazbou na hlučnějších nebo stísněnějších pódiích.
Specifické výhody přináší rovněž kondenzátorová konstrukce, zachovávající uniformní barvu zvuku bez nežádoucích frekvenčních hrbů i mimo osu přímého snímání. Vysoká citlivost k hudebnímu detailu a dokonalé rozlišení i nejjemnějších zvukových nuancí je potom pochopitelnou samozřejmostí, kterou má na svědomí spojení pokročilé mikrofonní kapsle se sofistikovanou elektronikou "Class A".
Všechny uvedené vlastnosti se pak společně podílejí na vysoké odolnosti mikrofonu proti zpětné vazbě, přičemž zde nejsou ani žádné specifické nároky na umístění pódiových monitorů.


Součástí dodávky je také hliníkový přepravní kufřík a odpružená úchytka na stojan.

Použití:
• Sólový zpěv
• Vokály

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezdrátové mikrofony
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.124 kg
Směrová charakteristika: Kardioida, Superkardioida
Typ: Kondenzátorový
Mikrofonní kapsle (mikrofon QLXD2/KSM9): vyměnitelná
Telo mikrofonu: podsvícený LCD displej
Frekvenční rozsah: 50 Hz - 20 kHz
Impedance: 100 Ohm (XLR/TRS), 50 Ohm (TS)
Citlivost: -97 dBm
Max. SPL: 152 dB
Dynamický rozsah: >120 dB (dle křivky A)
Napájení: síťový adaptér 12 V / 400 mA (součástí dodávky)
Životnosť baterie: 9 h
Provozní životnost akumulátoru: 10 h
Phantomové napájení: 48 V (+/- 4 V)
Operační frekvence (vysokofrekvenční přenos QLXD): automaticky laditelná 470 - 937 MHz (UHF, TV pásmo - dle národní legislativy)
Ladění: po 25 kHz (podle národní legislativy)
Dosah: 100 m (při vzájemné přímé viditelnosti vysílače a přijímače)
Frekvenční rozsah audio signálu: 20 Hz - 20 kHz
THD: < 0,1%
Zpoždění: < 2,9 ms
Max. počet současně pracujících systémů: 17 nebo 22 (dle národní legislativy)
Šifrování přenosu: AES256
Konstrukce (přijímač QLXD4): diverzitní (mikroprocesorem řízená, prediktivní) / displej s vysokým kontrastem / indikátor Audio a RF úrovně se signalizací přebuzení / automatická IR synchronizace vysílací frekvence mezi vysílačem a přijímačem / automatické vyhledání nejvhodnější frekvence / 2x 1/4 vlnová anténa, odnímatelná, konektor BNC
Konektor symetrický: XLR/TRS
Konektor nesymetrický: TS (Jack 6,3 mm)
Přepínač výstupní úrovně: Mic/Line (30 dB PAD)
Nastavení zesílení (Gain): -18dB - + 42 dB (1 dB krok)
Síť: Ethernet 10/100 Mbps
Kompatibilita: se SW Shure Wireless Workbench 6
Dálkové řízení: z iOS zařízení pomocí aplikace ShurePlus
Materiál: ocel
Rozměry: 256 x 51 x 51 mm (mikrofon) / 41 x 197 x 151 mm (přijímač)
Hmotnost: 347 g (mikrofon) / 777 g (přijímač)
Příslušenství: dvě AA baterie, síťový adaptér 12 V / 400 mA, hardware pro montáž do racku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: